Banka Hesap Numaralarımız

0542 347 75 54

info@zeytincreative.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   10:00 - 17:00

Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular

E-posta kurulum
Outlook veya benzeri bir programla ya da mobil cihanızdan ayarlama yapmak isterseniz aşağıdaki ayarları kullanabilirsiniz;

- Pop3 için:
Gelen Sunucu: mail.alanadiniz.com
Giden Sunucu: mail.alanadiniz.com
Kullanıcı Adınız: Mail adresinizin tamamı
Şifreniz: Mail adresiniz şifresi
Giden Port: 587
Gelen Port: 110
Giden Sunucu SMTP kimlik doğrulaması gerektiriyor seçeneğinin de etkin olması gerekmektedir.

- IMAP için:
Gelen Sunucu: mail.alanadiniz.com
Giden Sunucu: mail.alanadiniz.com
Kullanıcı Adınız: Mail adresinizin tamamı
Şifreniz: Mail adresiniz şifresi
Giden Port: 587
Gelen Port: 143
Giden Sunucu SMTP kimlik doğrulaması gerektiriyor seçeneğinin de etkin olması gerekmektedir.

Seçeneklerde Güvenli parola gibi seçenekleri seçmemeniz gerekiyor.

Kişisel Verilerimiz Güvende mi?
Müşterilerimizin tüm kişisel bilgileri, internet sitesine ait veriler ve talepleri tamamen gizlidir ve asla 3. şahıslarla kanunların gerektirdiği sınırlar dışında paylaşılamaz. Müşterilerimizin iletişim bilgileri firmamıza ait reklam vb. tanıtım maillerini veya mesajlarını iletmek için kullanılmaz.
Hosting Özelliklerini Yönetebileceğim Bir Kontrol Paneli Var Mı?
Tüm barındırma ve bayilik hizmetlerinde Türkçe Direct Admin mevcuttur. VPS, VDS ve Dedicated Sunucu hizmetlerinde ise aylık ek ücretlerle Direct Admin/Cpanel alabilmektesiniz.
Herhangi Bir İçerik Kısıtlaması Var Mı?
Din, dil, ırk ve kişilere yönelik her türlü suçlama ve hakaret içeren siteler fark edildiklerinde uyarılmaksızın kapatılır. Warez içerikli dosyalar sunucu firma tarafından fark edildiğinde kapatılabildiği için bu konuda garanti veremiyoruz. Pornografik içerikler tamamen yasaktır. Mp3, ses ve uyguluma dosyaları herhangi bir şiddete ve suça neden olmamak koşuluyla kullanılabilir. Sunucumuza zarar verebilecek kodlamalar kullanılan siteler kapatılır.
Ödememi Zamanında Yapmazsam Nasıl Bir İşlem Uygulanır?
Barındırma ve bayilik hizmetlerinde son ödeme tarihinizden itibaren 10 gün boyunca sistem sitenizi askıya almaz. 10 gün içinde ödeme yapılmazsa site sadece askıya alınır. Herhangi bir şekilde siteye veya dosyalara silme işlemi asla uygulanmaz. Ödeme sonrası sistem kaldığı yerden devam edebilir. 1 ay ödemesi yapılmayan hesaplar ise silinebilir. Alan adı ve SSL hizmetlerinde ise son ödeme tarihinde ödeme yapılmadığında sistem hemen askıya alınır. 40 gün içinde alan adları sorunsuz yenilenebilir. 40 günü geçtiğinde ise alan adları silinme aşamasına girer. SSL hizmetlerinde ise sistem yeniden sorunsuz aktif edilebilir. VPS, VDS ve Dedicated Sunucu hizmetlerinde ise ödeme bekleme süremiz maalesef daha kısadır. Son ödeme tarihini takip eden 2 gün içinde ödemesi yapılmayan sunucu hizmeti önce askıya alınır. Eğer ödeme son ödeme tarihini takip eden 5 gün içinde de yapılmazsa sunucu hizmeti tamamen kapatılır. İçindeki verilerin silinmesi ise 2-7 gün içinde herhangi bir sürede gerçekleşebilir. Bu nedenle sunucu hizmeti alan müşterilerimizin ödemeleri konusunda daha hassas davranmalarını bekleriz.
Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?
Ödemelerinizi anında banka hesabımıza yatırabilirsiniz.
Sunucularınızda Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?
Linux; centOS 6.x veya centOS 7.x şeklindedir. windows tabanlı hosting ve sunucu hizmeti vermemekteyiz.
Sunucular Ne Kadar Sıklıkla Güncelleştiriliyor? Bu Sitemi Etkiler Mi?
Sunucuların verimi mevcut talebi karşılayamayacak noktaya ulaştığı zaman gerek donanım gerek yazılım olsun etkin bir güncelleştirme yapılır. Donanım güncelleştirmelerinde size haber verilir. Dosyalarınız bundan etkilenmez.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0542 347 75 54

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0542 347 75 54

ZeytinCreative.com

2016 © Bu sitenin tüm hakları Zeytin Creative' e aittir. İstanbul Dışında Şubemiz Yoktur.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ