Grafik Tasarımı

Grafik tasarım çalışmaları, web tasarım dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Grafik tasarım çalışmalarının içeriği çok geniştir.

Profesyonel grafik tasarım hizmetleri firmanızın kalitesini, işinize verdiğiniz değeri yansıtmaktadır. Görsel çalışmalar her zaman ön planda olmakla beraber, ilk izlenim açısından çok değerlidir. Mucizefikir olarak işte tam burada biz devreye giriyor, fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

BROŞÜR TASARIMI

Broşür Tasarımı firmaların ürünler, kampanyalar veya düzenlemiş oldukları etkinlikler için hazırlattıkları tanıtım ve reklam amaçlı basılı iletişim meteryallerindendir. Broşür hazırlamada ürün, hizmet veya etkinliğin çarpıcı bir şekilde anlatılması ve hedef kitlede etki bırakması gerekmektedir. Broşürler grafikler ve görsel temalarla hedef kitleye en kısa yoldan istenilen mesajı vermeli ve ilgi uyandırmalıdır.

LOGO TASARIMI

Bir firmanın veya ürünün diğerlerinden önde görünebilmesi için öncelikle kolay algılanabilir, farklı, özgün ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir logoya sahip olması gerekir. Pro Grafik olarak logo tasarımının önemini çok iyi biliyor ve sizin için en iyi logoyu sizin için tasarlıyoruz. Tasarladığımız logolar; baskı, afiş ve çeşitli reklam çalışmalarınız için yeterli kalitede tasarlanmaktadır.

AFİŞ TASARIMI

Afiş tasarımı; bilgilendirme ve bilinçlendirme içerikli olabileceği gibi satış ve kâr arttırıcı olarak da kullanılan bir grafik tasarım unsurudur. Afişleri farklı şekillerde kategorize etmek mümkündür. İç mekan afişleri, dış mekan afişleri gibi 2′ye ayırmanın mümkün olduğu gibi reklam afişleri, kültürel afişler ve sosyal içerikli afişler olarak 3′e ayırmak da mümkündür. İlk gruptakiler kullanım yerlerine göre, ikinci gruptaki afişler ise içeriklerine göre belirlenmiştir. 

KARTVİZİT TASARIMI

İş dünyasında önemli bir yeri olan kartvizitler, doğru kullanıldığında kart yığını arasından sıyrılmayı sağlıyor. Kişinin iş dünyasındaki aynası olan kartvizitler için , bulunulan konum, sahip olunan unvan ve şirketi belirten profesyonel bir kimlik de diyebiliriz.

SERTFİKA TASARIMI

Sertifikalar, bir kurumun veya kuruluş tarafından verilen eğitim belgeleridir. Muhteşem tasarımlar ile sertifika hazırlayan Reklart firması olarak biz, her çeşit sertifikanın basımını yapıyoruz. İstediğiniz kurum veya kuruluş adına tasarladığımız, sertifikalar özel olarak hazırlanmaktadır.